O mnie

Jestem nauczycielką wychowania fizycznego w V Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku w którym pracuję od 2002 roku. Choć do szkoły trafiłam trochę przez przypadek, to dziś nie wyobrażam sobie innej pracy niż praca z młodzieżą.
Po za sportowymi imprezami w słynnej „Piątce” angażuję się również w organizację koncertów muzycznych Talenty Piątki. Trzy lata temu rozpoczęłam swoją przygodę z Odyseją Umysłu najpierw jako sędzia, a później jako trener. Ponadto interesuję się Dramą, którą wykorzystuję w pracy z odyseuszami, a czasem jak mam okazję i pracuję w kameralnych grupach, także podczas zajęć wychowania fizycznego.
Mieszkam w Sopocie i od wielu lat angażuję się w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Od lat zgłaszam projekty do Budżetu Obywatelskiego. Współpracuję z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sopocie prowadząc zajęcia Nordic Walking dla mieszkańców. W roku 2018 brałam udział w ogólnopolskiej akcji “Spacer po zdrowie…” . Zajęcia rekreacyjno ruchowe prowadzę również dla seniorów Domu Pomocy Społecznej w Sopocie. Aktywnie uczestniczę w wielu warsztatach rozwijając swoje pasje i zainteresowania m.in. w zajęciach Kreatywnej Pedagogiki, Dramy, teatralnych w Teatrze Miniatura w Gdańsku i Odysei Umysłu.
Na moim blogu pokażę Wam jak pracuję z młodzieżą, co też robię ciekawego na rzecz lokalnej społeczności, a jak uda mi się fajna wyprawa, to nie omieszkam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z podróży .